Kontakt

Blog

Szablony

Mobile menu

zamknij menu

x

Jak otworzyć pocztę e-mail?

03 listopada 2019

Poczta e-mail konfigurowana w takeINFO jest prosta w obsłudze, dostępna online z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu i daje możliwość tworzenia nieskończonej liczby kont pocztowych.

 

 

 

 

Jak dostać się do skonfigurowanej w takeINFO poczty e-mail? Należy:

  1. wpisać w pasku adresu adres swojej strony internetowej
  2. dodać do adresu:  /webmail
  3. w okienku poczty wpisać swój adres email, np. kontakt@twojafirma.pl, a następnie podać hasło tymczasowe, które otrzymasz ze wszystkimi danymi dotyczącymi strony internetowej w chwili jej odbioru
  4. Kiedy otworzy się panel poczty, pojawi się formularz z prośbą o uzupełnienie tożsamości nadawcy. Okno to wyświetla się tylko raz. W formularzu możesz wpisać alias (nazwę nadawcy e-maila, która wyświetla się odbiorcy). Możesz również zignorować tę prośbę, zamknąć formularz bez wypełniania i wrócić do tego zadania później. Aby wpisać tożsamość nadawcy należy przejść do zakładki Ustawienia na swoim koncie pocztowym
  5. Aby wylogować się z poczty, kliknij ikonę, znajdującą się na samym dole, w bocznym menu po lewej stronie  ikona Wyloguj w poczcie konfigurowanej w take INFO .

 

Jeśli logujesz się na swoje konto pocztowe po raz pierwszy, robisz to z pomocą hasła tymczasowego. Ważne, by zmienić je jak najszybciej, najlepiej podczas pierwszej wizyty na koncie.

 

Zobacz jak zmienić hasło do poczty z tymczasowego na właściwe:

 

 

Strona wykonana w Webwavecms

Copywright © 2020 Loobinoo